LIST

 

Szanowni Państwo  Drodzy Rodzice Kochani Uczniowie

Zwracam się do Państwa za pośrednictwem strony internetowej w tej trudnej i nowej dla nas wszystkich sytuacji. Naszą największą troską stało się dzisiaj bezpieczeństwo wszystkich, a w szczególności naszych dzieci. W pierwszym rzędzie zwracam się z apelem, aby młodzi ludzie pozostali w domach nie gromadzili się bez potrzeby i przestrzegali podstawowych zasad bezpieczeństwa. Ufam w mądrość i rozsądek naszych uczniów i rodziców.

Jest to również czas nauki. Uczniowie będą otrzymywać materiały za pomocą strony internetowej, maili i Facebooka. W kolejnych dniach sukcesywnie będą się pojawiać nowe  materiały i zadania. Proszę jednocześnie, aby uczniowie i rodzice  podeszli do tej pracy rozsądnie, wykonując w miarę możliwości powierzone zadania znajdując także czas na odpoczynek, spędzanie czasu z rodziną. Nauczyciele także stopniowo będą starali się oceniać i doceniać wysiłek młodych ludzi. Proszę w szczególności o dobre wykorzystanie tego czasu przez uczniów klas ósmych, których czeka egzamin końcowy. Wiem, że pozostają w stałym kontakcie z nauczycielami w szczególności przedmiotów egzaminacyjnych.

Jeśli mają Państwo pytania do mnie proszę o zapytania i sugestie na adres mailowy: janpatryk4@gmail.com. Jestem do dyspozycji rodziców i uczniów.

Proszę też i zachęcam, aby w tym czasie w ramach poznania sylwetki naszych przyszłych patronów znaleźli Państwo czas na obejrzenie wspólnie w gronie rodzinnym filmu „Życia nie można zmarnować”  https://vod.tvp.pl/website/zycia-nie-mozna-zmarnowac,26028050.

Życzę wszystkim Rodzicom i Wam drodzy Uczniowie zdrowia, aby ten trudny czas minął jak najszybciej i niedługo będziemy mogli spotkać się w dobrej kondycji w naszej szkole. Powierzamy tę  intencje Panu Bogu i Matce Najświętszej.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Szkoły

Robert Wróbel